Profil spoločnosti

Základy dlhoročnej existencie na trhu vzišli z dôvery zákazníkov a obchodných partnerov,  z dôvery v schopnosti, v kvalitu ponúkaných automobilov a v profesionalitu zamestnancov. Snahou spoločnosti bolo od počiatku poskytnúť zákazníkovi prémiové vozidlá značiek Jaguar a Land Rover, ako aj trvalé servisné zázemie.

Cieľom T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s. je ponúkať výrobky a služby, ktoré plne uspokoja očakávania zákazníkov svojou kvalitou, pružnosťou a výkonnosťou.

T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s.

Akciová spoločnosť T.O.P. AUTO PREMIUM uvádza na trh špičkové automobily, originálne diely a príslušenstvo,  a rovnako k nim vykonáva servisnú činnosť. Dlhodobo garantuje spokojnosť zákazníkov prostredníctvom kvality, ktorá zabezpečuje konkurencie schopnosť. Cieľom T.O.P. AUTO PREMIUM je ponúkať výrobky a služby, ktoré plne uspokoja očakávania zákazníkov svojou kvalitou, pružnosťou a výkonnosťou.

Predajné a servisné služby

T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s. poskytuje predajné a servisné služby v plnom rozsahu. V sídle spoločnosti na Rožňavskej ulici 30 v Bratislave nájde klient nové komplexné predajno-servisné stredisko. Moderné showroomy s kompletnou ponukou modelov všetkých značiek, s najväčším výberom vozidiel a najširšou paletou predvádzacích vozidiel. Naši pracovníci majú vysoko odborné znalosti  zaistené pravidelnými školeniami a dlhoročné skúsenosti so servisom vozidiel Jaguar a Land Rover.

História spoločnosti

2020

Osamostatnenie spoločnosti

Predajné a servisné stredisko Jaguar, Land Rover sa oddelilo od spoločnosti T.O.P. AUTO Bratislava, a.s. a vznikla nová spoločnosť T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s. Odčlenením však neprichádzame o kvalitu poskytovaných služieb ani certifikáciu autorizovaného predaja. Túto zmenu vnímame ako ešte väčšiu možnosť špecializovať sa na prémiové značky Jaguar, Land Rover.

2019

Otvorenie showroomu

Otvorenie nového autosalónu Jaguar Land Rover na Rožňavskej podľa najnovších štandardov a dizajn manuálu R4m, na ploche viac ako 1300 m², na ktorom je vystavených 14 modelov oboch značiek.

2018

Prerábanie showroomu

Okrem samotných vozidiel Jaguar Land Rover prechádzajú inováciami aj predajné a predvádzacie priestory. Aby sme držali krok s dobou aj v tomto smere, pôvodný showroom Land Rover sme pretvorili na nový showroom, v ktorom nájdete aktuálne modely JLR pod jednou strechou.

2009

Rozšírenie servisných priestorov

Vzhľadom na rastúci predaj a zvýšené potreby kapacity servisu, takisto ako aj snahu o zlepšenie spokojnosti zákazníka, sú od začiatku roka 2009 k dispozícii v sídle spoločnosti na Rožňavskej ulici nové rozšírené servisné priestory značky Jaguar a Land Rover.

2007

Nové showroomy

Snaha poskytovať prémiové služby v prémiových priestoroch, rast predaja a rozširovanie modelovej palety jednotlivých značiek, boli hlavné dôvody výstavby nového showroomu pre značky Land Rover a Volvo. Showroom zariadený podľa úplne nových štandardov oboch značiek bol uvedený do prevádzky v lete roku 2007 a stal sa prvým showroomom Volvo na Slovensku zariadeným podľa elementov Volvo Next Face.

2004

Autorizovaný importér automobilov

Od 1. januára 2004 vznikla spoločnosť T.O.P. AUTO Slovakia, a.s., ktorá sa stala autorizovaným importérom automobilov značiek Jaguar a Land Rover. V tom istom roku si obe spoločnosti definitívne rozdelili kompetencie tak, že spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava sa stala autorizovaným predajcom automobilov značiek Jaguar, Land Rover a Volvo a spoločnosť T.O.P. AUTO Slovakia sa stala autorizovaným importérom automobilov týchto troch značiek.

1996

Transformácia spoločnosti

V roku 1996 získala štatút hromadného dovozcu vozidiel značky Volvo. O rok neskôr sa spoločnosť pretransformovala na akciovú spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava, a.s.

1994

Založenie spoločnosti

História spoločnosti T.O.P. AUTO Bratislava siaha do roku 1994. Kedy sa stala ešte ako spoločnosť s ručením obmedzeným autorizovaným  predajcom automobilov značky Volvo.