Kariéra

Asistentka predaja a recepčná JAGUAR LAND ROVER

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– privítanie a komunikácia so zákazníkom,

– poskytovanie informácií o modelovej rade ponúkaných vozidiel,

– výpomoc pri predaji nových vozidiel a podpora pri spracovaní podkladov pre predajný tím ,

– práca v CRM systéme,

– administratívny príjem nových vozidiel na sklad,

– evidencia knihy jázd a tankovaní,

– zodpovednosť za vozový park predvádzacích vozidiel,

– evidencia predvádzacích jázd a prevozných značiek,

– príprava podkladov na denné /týždenné/mesačné hlásenia pre importéra,

– príprava podkladov pre ekonomické oddelenie,

– evidencia došlej a odoslanej pošty oddelenia,

– dbá na vysokú kvalitu poskytovaných služieb a zákaznícku spokojnosť,

– podieľanie sa a účasť na prípravných prácach pri organizácii výstav, expozícií, prezentácií spoločnosti a značky JAGUAR LAND ROVER,

– prieskum zákazníckej spokojnosti /osobne, telefonicky, mailom/.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda 800,00 EUR + pohyblivá zložka mzdy od 200,00 EUR pri nástupe, po skončení skúšobnej doby prehodnotenie – nástupná mzda v závislosti aj od praxe a skúseností uchádzača.

Zamestnanecké výhody, benefity

Zaujímavá a podnetná práca pre stabilnú, ale aj dynamicky rastúcu a pozitívne sa ďalej rozvíjajúcu sa spoločnosť s pôsobnosťou viac ako 20 rokov na trhu.

– príjemné a moderné pracovné prostredie a priateľský pracovný tím,

– možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti,

– možnosť získania benefitov,

– zamestnanecké zľavy pri kúpe vozidla a servise.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

– stredoškolské s maturitou,

– nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie,

– vysokoškolské I. stupňa,

– vysokoškolské II. stupňa.

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia – pokročilý

Skladové hospodárstvo – základy

Fakturácia – základy

Microsoft Excel – pokročilý

Microsoft PowerPoint – pokročilý

Microsoft Word – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme skúsenosti s prácou s ľuďmi a so zákazníkmi v oblasti služieb, skúsenosti z predaja sú veľkou výhodou, nie však podmienkou.

– organizačné schopnosti a profesionálne vystupovanie,

– vysoké pracovné nasadenie,

– výborné komunikačné schopnosti,

– flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktná osoba :

Ing. Andrea Kostolná

HR Manager