Späť na články

Univerzálna exkluzivita modelu Jaguar F-PACE

Dizajn

 

Koncern JLR oficiálne predstavil SUV F-PACE na autosalóne vo Frankfurte v roku 2015 a už vtedy bolo jasné, že tento nováčik v segmente, bude lákať pohľady. Domnienku naplnilo o niekoľko rokov získanie prestížneho ocenenia - najkrajšie auto roka. Hodnota tohto ocenenia je o to vyššia, že ide o hlasovanie motoristických novinárov  zo 75 krajín sveta.

Čo viac teda dodať k dizajnu F-PACE? Ako predajcovia si myslíme, že presvedčuje hlavne naživo. Uhrančivo prižmúrený pohľad štíhlo tvarovaných svetiel, dávajú autu športový šmrnc. Mohutná predná maska auta, nezameniteľná s akýmkoľvek iným automobilom, zas celkovému výzoru prepožičiava klasický britský pokoj, stabilitu, mohutnosť a indikuje komfort. Presne to, čo od SUV Jaguar očakávame. Už prvý pohľad teda naznačuje, že dynamické a stabilizujúce dizajnové prvky sú na tomto aute v rovnováhe. A to je aj tajomstvom úspechu jeho dizajnu a nevysvetliteľného dobrého pocitu, ktorý máme vždy, keď toto auto vidíme.

 

Výkon

 

Ide o Jaguar a vozidlo zostáva verné šelme vo svojom logu. Jaguar sa dlhodobo venoval hlavne efektivite svojich motorov a má sa čím pochváliť. Základný dieselový motor s označením D165 AWD AUTO MHEV poháňa F-PACE 163 koňmi, pri kombinovanej spotrebe 5,2l na 100 km. Možnosti motorizácie modelu, ale idú až do astronomických výšok. Napríklad moderný plugin hybrid motor s označením P400e AUTO PHEV, ženie auto až 404 koňmi, pri kombinovanej spotrebe paliva 2,4l na 100 km. Všetky motorizácie používajú 8 stupňovú automatickú prevodovku.

 

SUV Jaguar F-PACE je postavené na univerzálnej exkluzivite.

 

Intuitívne technológie

Ústredným prvkom obslužného komfortu je informačno-zábavný systém Pivi Pro s veľkou prehľadnou obrazovkou a hlasovým ovládaním. Systém veci uľahčuje intuitívnym rozhraním podobným smartfónu s prepracovanou navigáciou a online vyhľadávaním. Jeho jednoduchosť, ale zároveň sofistikovanosť vám umožní si jazdu týmto autom užívať naplno. Veď o tom to nakoniec je.

 

 

V T.O.P. AUTO PREMIUM, vďaka úzkemu partnerstvu s výrobcom, pre vás máme niekoľko vozidiel Jaguar F-PACE pripravených k okamžitému odberu. Aj napriek pretrvávajúcim problémom v dodávateľských reťazcoch sa nám podarilo model F-PACE naskladniť. Môžeme vám tak aj za týchto okolností ponúknuť prvý dotyk s nádherným a výkonným vozidlom. Príďte sa zapozerať do modelu Jaguar F-PACE v našom prémiovom showroome na Rožňavskej 30 v Bratislave. Náhľad ponuky nájdete aj na linke nižšie.

 

Tešíme sa na vás.