Späť na články

Široké spektrum potrieb a modelov v ponuke Approved

V T.O.P. AUTO PREMIUM sa často stretávame s otázkami na aktuálne dostupné modely Approved – jazdené preverené vozidlá Jaguar Land Rover. Zaujíma vás napríklad, aké modely sú k dispozícii k odberu ihneď.

 

Máme pre vás veľmi dobré správy. V našej ponuke vozidiel Approved nájdete vždy niekoľko desiatok vozidiel, v čase písania tohto článku niečo cez 30, ktoré sú špičkovo pripravené pre ďalšiu službu a určite medzi nimi nájdete aj to vaše. Okrem vzácnejších sedanov Jaguar XE a XF u nás tiež spravidla nájdete všetky modely automobilky Jaguar Land Rover. Ponuka Approved je tak vyvážená aj modelovo.

 

Pripomíname, že samotné označenie APPROVED podlieha prísnej certifikácii výrobcom a dodržiavanie štandardov stojí na trvalom vzdelávaní a tiež kontrolnom procese. Vozidlá tak môžete bez obáv používať spôsobom, pre ktorý boli navrhnuté a vyrobené. 

Aby ste ale mali lepšiu predstavu o šírke ponuky pre rôzne potreby, poďme sa na niektoré vozidlá pozrieť spoločne.

 

Sofistikovanosť

Klasiku v ponuke Approved zastupuje napríklad aj minimalistický elegán Range Rover Velar. Konkrétne tento má iba 10.000 najazdených kilometrov, krásnu svetlú karosériu vo farbe Hakuba Silver, kultivovaný silný dieselový 150 kW motor.

 

Viac tu: bit.ly/VelarHakubaSilver

 

Polepy pred odovzdávkou profesionálne a bezo zvyšku odstránime.

 

Dynamika a šport

Toto Discovery Sport Vám okrem iného ponúka Asistent rozjazdu do kopca (HDC), Asistent ťahania prívesu TSA (Trailer Stability Assist) a Asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu. Karosériu vo farbe Santorini Black dopĺňa aj zadné zatmavenie skiel a šedé hliníkové disky.

 

Cena a ďalšie detaily tu: bit.ly/DiscoverySportSantoriniBlack

 

Atraktívna kombinácia športového charakteru a elegantnej čiernej v balíku Discovery Sport.

 

Dobrodružstvo

Tento Defender 90 má unikátnu farbu karosérie Gondwana Stone a je pre skutočných dobrodruhov. Vzhľadom na to, že má najazdených iba 24.800 km je pre ďalšie vaše dobrodružstvá pripravený bez akýchkoľvek obmedzení.

 

Viac tu: bit.ly/DefenderGondwanaStone

 

Najkratšia a silná Defender 90-tka.

 

Exotika

No povedzte, nerozprúdi toto športové žihadlo s najlepším rodokmeňom krv aj konzervatívnym vodičom? Nádherný, výkonný F-TYPE s benzínovým motorom a 221 kW a v červenej farbe Caldera.

 

Red si pozriete v detaile aj tu: bit.ly/JaguarF-TYPECalderaRed

Jaguar F-TYPE na vozovom parkovisku T.O.P. AUTO PREMIUM.

 

Kto Jaguar F-TYPE zažil vie, že úchop na strane spolujazdca má svoje využitie.

 

Výkon, luxus, dizajn

V tejto kategórii je to o nespochybniteľnom kráľovi modelovej ponuky Land Rover, model Range Rover.

Viac tu: bit.ly/RangeRoverAutobiographyRoselloRed

 

Hrdý Range Rover vo výbave Autobiography.

 

Pre viac informácii nás navštívte osobne v showroome T.O.P. AUTO PREMIUM na Rožňavskej ulici 30 alebo nám zanechajte správu na predajjaguarlandrover@topautopremium.sk.

 

FOTO:  T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s.

Zdroj:  T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s.