Späť na články

Range Rover Sport po prvýkrát na Slovensku

Dynamický, trochu tajomný a plný noviniek.


 Range Rover Sport, ako kratšie vozidlo v modelovom rade Range Rover, má kultivovaný ale svalnatý dizajn, ktorý pôsobí silne a obratne. Presne v súlade s filozofiou vozidla. Kombinácia červenej, čiernej a profesionálne nasvietenie mu počas slovenskej premiéry, ktorá sa konala v júni, dodalo dynamiku navyše. Detaily dizajnu a funkcionalít interiéru si v tomto vozidle určite všimnete a bude to príjemné, ale rozhodne na vás nevyskočia. Sú sofistikovane uhladené, včlenené do harmonického celku. Pri značke Land Rover akýsi štandard, ktorý je vhodné si pri nových vozidlách automobilky pripomenúť.

Skĺbenie robustnosti, agility a luxusu. 


Predstavenie novinky hosťom spríjemňoval tanečný a hudobný program The Pastels a akcia mala výborný ohlas. Množstvo z pozvaných hostí využilo možnosť si najdynamickejší Range Rover nie len odfotiť, ale tiež sadnúť si za volant a preskúmať ho z pohľadu vodiča, alebo sa pozrieť do síce športovo skráteného, ale stále veľmi priestranného kufra tohto vozidla.   

 

Slávnostné odhalenie hviezdy večera za účasti tanečnej skupiny The Pastels.


Nováčika môžu poháňať 48V šesťvalcové mild-hybridy Ingenium, alebo úplne nový osemvalec Twin Turbo 530PS V8. S ním vozidlo zrýchli z nuly na 100 km/h za 4,5 sekundy. Obrovská sila športového modelu bude tešiť každého fanúšika dynamiky. Tú ponúka Range Rover Sport v prvom rade. Od roku 2024 bude dostupná aj plne elektrická motorizácia.

 

Dynamika na prvom mieste.


 

Ak Vás toto vozidlo zaujalo, navštívtenás  osobne v stredisku prémiových vozidiel značky Jaguar Land Rover, v showroome T.O.P. AUTO PREMIUM na Rožňavskej 30 v Bratislave. Máte nejaké otázky? Napíšte nám na predajlandrover@topautopremium.sk. Tešíme sa na Vás.

 

Výnimočné predstavenie na výnimočnom mieste. Bratislavský pontoon bol miestom, kde sa uskutočnila slovenská premiéra nového modelu Range Rover Sport.

 

 

Zdroj: T.O.P. AUTO PREMIUM

FOTO: Peter Culka