Späť na články

VIANOČNÁ ZBIERKA T.O.P. AUTO PREMIUM

 

Zbierka pre Slobodu zvierat v Bratislave - zastávka Polianky

 

Obdobie Vianoc mnohým z nás pripomína, žeby sme mali byť k sebe milí a láskaví. Ale ako pomôcť tým, ktorí sami o pomoc žiadať nemôžu? U nás, v T.O.P. AUTO PREMIUM, bola odpoveďou na túto otázku práve zbierka pre Slobodu zvierat, konkrétne zastávka Polianky v Bratislave. Zbierka prebiehala u nás na servisnom príjme, v termíne od 20. decembra do 30. decembra 2021. Počas tohto obdobia ste vy, milí naši zákazníci a fanúšikovia značky Jaguar Land Rover, mohli prispieť do vianočnej zbierky na pomoc zvieratám v útulku. A aj s vašou pomocou sme vyzbierali viac ako 170 kilogramov krmiva, nerezové misky, vankúše, deky, vôdzky, uteráky, pelechy a veľa ďalšieho.

 

 

Zbierku pre útulok sme priniesli v našom vozidle Land Rover Discovery

 

Sloboda zvierat – zastávka Polianky v Bratislave

 

Organizácia Slobody zvierat vznikla v roku 1993 a každý rok zachráni viac ako dve tisíc zvierat a viac ako polovici z nich každoročne nájde nový domov. Na podporu dobrej veci sme sa preto aj my, v T.O.P. AUTO PREMIUM rozhodli podporiť dobrú vec a pevne veríme, že naša  spolupráca nebola posledná. Ak máte záujem zapojiť sa do najbližšej zbierky pre Slobodu zvierat, sledujte nás na našom Instagrame alebo na Facebooku, kde nájdete tie najaktuálnejšie informácie z diania u nás.

 

Náš kolega Tomáš s vianočnou zbierkou od T.O.P. AUTO PREMIUM pre Slobodu zvierat v Poliankach

 

 

Vianočné zbierky zamestnancov Jaguar Land Rover v zahraničí

 

Zamestnanci Jaguar Land Rover v Spojenom kráľovstve darovali počas mesiaca december potravinovým bankám viac ako 10 000 položiek, vrátane konzerv, obilnín či iných trvanlivých výrobkov. Zamestnanci pobočiek Coventry a Warwickshire tiež venovali viac ako 2 000 libier do online zberného fondu pre miestne charitatívne organizácie a komunity, ktoré aj naďalej bojujú s nepriaznivou situáciou v dôsledku vzniku pandémie Covid-19. Prieskum spoločnosti Food Standards Authority ukázal, že službu potravinovej banky využilo len v predchádzajúcom roku 2020 viac ako 3,5 milióna ľudí.

 

Zamestnanec Jaguar Land Rover v Spojenom kráľovstve ako dobrovoľník pri potravinovej zbierke

 

Kto získava prístup k zbierke potravinovej banky vo Veľkej Británii

 

Veríme, že každý by mal mať prístup k základným životným potrebám – jedlu, šatstvu a prístrešku. Zbierka potravinovej banky poputuje do miest a krízových centier naprieč Veľkou Britániou akými sú Edington Foodbank či People Center, ktoré pomáhajú ľuďom v ťažkých krízových situáciách, či ľuďom bez domova a pomohli im tak spríjemniť im tak obdobie Vianoc.

 

Na záver by sme sa v menej celej spoločnosti T.O.P. AUTO PREMIUM chceli poďakovať všetkým, ktorí sa svojim úsilím zaslúžili o to, aby zvieratá v útulku Slobody zvierat - zastávka Polianky, prežili túto zimu v teple a s poriadnou nádielkou krmiva. ĎAKUJEME.

 

Zdroj: media.jaguarlandrover.com/en/news

Autor článku: Dominika Pastorová