Späť na články

Minimalistická elegancia modelu VELAR ukrýva komplexnosť

V študentskom kolektíve by bol Range Rover Velar ten tichší, ale vždy perfektne upravený talentovaný mladík s veľkou chuťou žiť po svojom. Dizajnom a výkonnostným prejavom predstavuje sebaistotu, ktorá nás ako pozorovateľov vťahuje do jeho sveta a láka objavovať stále viac z toho, čo sa ukrýva pod krásnym, a tak trochu tajomným povrchom.

 

Minimalistické prvku dizajnu vystupujú po bližšom pohľade. Napríklad vyklápacie kľučky dverí tvoria z diaľky len drobný detail jednoliatej, hladkej línie boku karosérie. Zadný spojler je tiež plne integrovaný do karosérie a drobné dizajnové prvky exteriéru, ako bronzový finiš bočných líšt nasávania, dávajú jeho výzoru plnosť.

 

Jednoduchosť je v prípade Velaru komplexná aj vnútri, kde ponúka ďalšiu časť svojej charakteristickej osobnosti. Napríklad v podobe leštených kovových pedálov, možnosti programovať obľúbené prvky na informačno-zábavnom systéme Pivi Pro či zatmavené sklá edície Auric Edition. Áno Velar, trochu vybočuje. Je to schválne. Elegantne, sebavedomo, neodolateľne.

 

 

V T.O.P. AUTO PREMIUM bude model Velar dostupný aj ako plug-in hybrid.

Už čoskoro.

 

Úplne nový Range Rover Velar skladom nájdete u najskúsenejšieho predajcu prémiových vozidiel Jaguar Land Rover na Slovensku, v priestoroch T.O.P. AUTO PREMIUM, na Rožňavskej ulici 30 v Bratislave.

 

Ak máte záujem o testovaciu jazdu s modelom Range Rover Velar alebo akýmkoľvek iným modelom z našej ponuky, objednajte sa ešte dnes na našej stránke TESTOVACIA JAZDA | Land Rover T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s.